Szkoły celne

EŁK     BIAŁYSTOK     OLSZTYN     GDYNIA

STRONA GŁÓWNAWIADOMOŚCIINFORMATORYOFERTY PRACYKONTAKT

OFERTY PRACY

         PILNIE ZATRUDNIMY:
AGENTA CELNEGO z uprawnieniem w Olsztynie i w Białymstoku
tel. 0 506 011 301

ul.Tamka 38 , 00-355 Warszawa
Tel. +48 22 556 24 70, Fax: +48 22 556 24 74
mail: office@jobfinder.pl http://www.jobfinder.pl
Nasz klient to międzynarodowa firma z branży logistycznej z siedzibą w Niemczech, która oferuje kompleksowe usługi logistyczne na całym świecie, a także transport lotniczy i morski. Firma prowadzi działalność w 83 miejscach na wszystkich pięciu kontynentach. Główne obszary międzynarodowej działalności to Europa, Azja, Ameryka Południowa i Południowa Afryka. Do swojego prężnie działającego zespołu zlokalizowanego w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. CELNYCH
NR REF: WSPC-08
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem składu celnego i całokształtem spraw celnych dotyczących towaru przychodzącego i wychodzącego,
  • Dokonywanie odpraw celnych w procedurze uproszczonej,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w celu uzyskania certyfikatów dla produktów, formularzy odpraw celnych etc.,
  • Intrastat,
  • Kontakt z przedstawicielami Urzędu Celnego.
Profil kandydata:
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Licencja agenta celnego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w obsłudze składu celnego,
  • Znajomość prawa celnego i zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego,
  • Znajomość procedur uproszczonych mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność,
  • Umiejętność samodzielnej pracy i współpracy w zespole.
Klient oferuje:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stałą pracę na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: d.piekarska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 556 24 70.
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:WSPC- 08

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”)